Hunderground School
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hunderground School

Magical School
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Carti

In jos 
AutorMesaj
Hermani

Hermani


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Magie si Vrajitorii : 0
Data de inscriere : 14/12/2007

Carti Empty
MesajSubiect: Carti   Carti Icon_minitimeLun Dec 24, 2007 7:58 pm

Carti Magice:

Cartea Interzisa-2000 gnoni
-aceasta carte o pot cumpara numai cei care au trecut de statutul de Magicieni.In niciun caz nu o sa poata cumpara Incepatorii sau Mici Ucenici sau Ucenici etc.aceasta carte iti ofera avantajul sa te lupti si cu Don Boness si poate chiar sa-l invingi,insa nu incat sa-l duci la inchisoare,dar adca nu o sa reusesti pe el sa-l bagi la inchisoare sigur pe trei din ucenici lui o sa poti si in plus primesti in fiecare luna 600 puncte si 20 gnoni.

Ca sa nu mai lungim vb toate aceste carti din Libraria Senior nu pot fii cumparate de Incepatori sau Mici Ucenici sau Ucenici sau Mici Magicieni.Cartile de aici pot fii cumparate doar de cei Care sunt Magicieni sau in sus.
Cartea lui Hun-2000 gnoni
-iti ofera avantajul sa fi un Vrajitor foarte bun,sa ai curajul sa-l infrunti pe Don Boness si ucenici lui si sa-i bagi dupa gratii si in fiecare luna vei primi 300 puncte si 10 gnoni

Carti cu povesti:
Jurnalul lui Hun 1-800 gnoni
Jurnalul lui Hun 2-800 gnoni
Jurnalul lui Hun 3-800 gnoni
Jurnalul lui Hun 4-800 gnoni
Jurnalul lui Hun 5-800 gnoni
Cartea lui Mary-600 gnoni

Carti Unice:
(Aceste carti pot fii cumparate doar de Ucenici Marilor Vrajitori sau in sus!)

Jurnalul lui Don Boness pe vremea cand era bun 1-1600 gnoni
Jurnalul lui Don Boness pe vremea cand era bun 2-1700 gnoni

Nu mai sunt alte Jurnale ale sale pt ca nu am mai gasit!Mai sunt inca vreo 4-5 dar le are el si le tine bine pentru ca acelea sunt ca niste carti magice si daca le-am avea asa le-am sorta!
Sus In jos
https://hundergroundschool.forumgratuit.ro
 
Carti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hunderground School :: Librarii :: Libraria "Senior"-
Mergi direct la: