Hunderground School
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hunderground School

Magical School
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 FORUM DE PROASTE

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tanya




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 02/03/2008

FORUM DE PROASTE Empty
MesajSubiect: FORUM DE PROASTE   FORUM DE PROASTE Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 10:59 am

Azi am declarat ij societate national si internationala de postio ca au mai venit cativa membri la ei!Acesti mebrii se afla aici(infara de Boody)!
Oamenii sunt porstii inascuti si merita sa faca parte din aceasta societate plina de mandrie!!!!
Sa le aplaudam!!!!!!!
Sus In jos
Bloody Mary




Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 01/03/2008

FORUM DE PROASTE Empty
MesajSubiect: Re: FORUM DE PROASTE   FORUM DE PROASTE Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 11:03 am

uRA uRA!!!!iNCA CV SOCIETATEA NATIONALA SI INTERNATIONALA DE PROSTI(SNIP) A DECLARAT K MEMBRILOR DE PE ACEST FORUM(INAFARA DE TANYA) O SA AIBA CERTIFICAT DE NEBUNIE SI PROSTIE!!!SA EL FELICITAM!!!
Sus In jos
Tanya




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 02/03/2008

FORUM DE PROASTE Empty
MesajSubiect: Re: FORUM DE PROASTE   FORUM DE PROASTE Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 11:04 am

lol! sper sa le placa in aceasta societate ,io na nu am fost nciodata in ea sincer,dar cred ca o sa se simta bine acolo printre ati multi prosti lol!
Sus In jos
Bloody Mary




Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 01/03/2008

FORUM DE PROASTE Empty
MesajSubiect: Re: FORUM DE PROASTE   FORUM DE PROASTE Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 11:06 am

o SA-SI FAK PRIETENI DCI LE UREZ SUCCES SI INTEGRARE PLACUTA!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





FORUM DE PROASTE Empty
MesajSubiect: Re: FORUM DE PROASTE   FORUM DE PROASTE Icon_minitime

Sus In jos
 
FORUM DE PROASTE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Schimbalrile acestui forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hunderground School :: Elevii :: Anunturi-
Mergi direct la: