Hunderground School
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hunderground School

Magical School
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 An Anime Story

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Hermani

Hermani


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Magie si Vrajitorii : 0
Data de inscriere : 14/12/2007

An Anime Story Empty
MesajSubiect: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeMar Ian 22, 2008 4:35 pm

In aceasta poveste etse vorba despre cateva fete care vor descoperi ca au puteri,la inceput mici dar pe parcurs vor deveni uluitoare!Ele sunt:
Karen este cea mai rationala si mai desteapta din grup.Dar asta nu inseamna ca este cea mai urata,chiar este si foarte frumoasa!
An Anime Story I2010711
Ashley este cea mai sa zice cu capul in nori dintre fete!Dar si ea este fff frumoasa si canta ff bine.
An Anime Story I2010710
Lia e este fff talentata la desen si este cea mai buna la ora de sport.Este una dintre cele mai frumoase din scoala si a castigat si cateva concursuri de frumusete.Desigur toate sunt fff frumoase si se imbraca la moda ca si ea.
An Anime Story Normal10
Emma este putin stilul Corneliei(ca este putin mai increzuta,si stiti cred despre ce Cornelia vb,cea din Witch,nu ma mai uit dar sa continuam)si ea este ff desteapta si frumoasa ca toate celelalte dar si cea mai indragostita!Defapt toate sunt si destepte dar stiti care etse cea mai!
An Anime Story I2046910

Eu vreau sa fiu Lia Very Happy Razz
Sus In jos
https://hundergroundschool.forumgratuit.ro
Hermani

Hermani


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Magie si Vrajitorii : 0
Data de inscriere : 14/12/2007

An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeMar Ian 22, 2008 4:45 pm

Bun.....sa incepem sa povestim...chiar dak inca nu s-au luat rolurile

Intr-o zi,o zi ffff urata si ploioasa,cand toate fetele inafara de Lia erau la scoala vb. si nu stiau ce sa faka.
Karen:Hei...dar unde este Lia?De obicei la ora asta era deja la scoala!
Ashley:Asa este!Stiti ca ei nu-i place sa intarzie si nu a intarziat niciodata!Este ff punctuala!
Emma:Poate s-a intalnit cu vreau baiat dragutz...glumeam!Sunt sigura ca este bine!
Si in timp ce ele vb intra in curtea scolii o fata imbarcata in negru si parca in jurul ei era intuneric cumplit,bezna!
Emma:Cine este fata aceea??
An Anime Story Rainwa10
Karen:Nu stiu!Este insaimantatoare!
Ashley:Haideti,nu va mai speriati atata!Este inac o ciudata Gothica!Nu stiti acest stil??Sunt niste ciudati care vor sa para dusri...mereu suparati si sa-l imite cateodata pe D****(nu vreau sa spun cuvantul dar cred ca intelegeti!)!
Emma:Am auzit de acest stil dar la noi in scoala nu se imbraca nimeni decat poate Emo,Punk,Rock etc.!Vrea ea sa fie diferita!
Karen:Stati un pik...eu stiu aceea figura...nu se poate...Lia??!!???
Lia:Ha....o.....buna ....Karen!
Emma:Ce ai patit??
Ashley:Nici nu-mi vine sa cred!Lia...!??!!
Lia:Nu s-a intamplat nimik!Lasati-ma in pace!
Si Lia a plecat.Prietenele ei si-au dat seama imediat ca este ff suparata dar nu stiau de ce!
Emma:Poate s-a despartit de prietenul ei!
Karen:Dar nu cred ca Matt este prietenul ei!Adika nu cred ac sunt impreuna!
Si discutia continua..........


Acum sa continue altcineva!
Sus In jos
https://hundergroundschool.forumgratuit.ro
Hermani

Hermani


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Magie si Vrajitorii : 0
Data de inscriere : 14/12/2007

An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeMier Ian 23, 2008 10:21 pm

Si discutia a durat mai mult.......
Dupa ore Lia nici nu si-a luat la revedere de la prietenele ei si a plecat singura.
Karen:Oh.......acum e ceva grav!Nici nu ne mai baga in seama!
Ashley:Asa este!Off....
Emma:Dar oare de ce se comporta asa??
Karen:Nu stiu Em'!Tu ce zici Ash'??
Ashley:Nu stiu ce sa zic!Uite-l acolo pe Matt!!!
Emma:Ma duc sa vb cu el!
Karen:Esti sigura ce faci??
Emma:Da!Aveti un pik te incredere!
Ashley:Bine!Hai vb cu el!Trebuie sa aflam!
Si Emma s-a dus la Matt....
Emma:Buna Matt!
Matt:Buna.....Buna......Emma!
Emma:Ce s-a intamplat?
Matt:Lia.....nu stiu ce este cu ea.....se imbraca ciudat acuma..sau cel putin azi...tare ciudat si nu a vb nici cu mn!
Emma:V-ati certat??
Matt:NU!In niciun caz!Nimani nu a gresit cu nimik!Nu m-am certat cu ea!
Emma:Bun...deci atunci nu din acets motiv se poarta ciudat!
Si Emma a plec de langa Matt.

Intre timp incepuse din nou sa ploua.Atunci parca Lia se facuse mai fericita dar foarte putin!
Lia:Of....ce mai conteaza...totul este distrus.....ce mai conteaza ce cred ceilalti...nu cred ca o sa mai imi revin....!Ce frumos ploua!Of......
Matt:Lia??Tu esti?
Lia:Matt?Pleaca de aici!
Matt:Nici nu ma gandesc!Nu mai sta in ploaie!O sa ingheti!Hai cu mine acasa!
Si el o duse la el acasa!Acolo era si mama lui...
Matt:Buna,mama!Avem un musafir!
Mama lui Matt:Buna...ma bucur sa te cunosc....Lia??Tu esti?
Lia:Da...
Mama:Bine ai venit
si a continuat conversatia....
Sus In jos
https://hundergroundschool.forumgratuit.ro
Verde_la_gunoi

Verde_la_gunoi


Numarul mesajelor : 308
Varsta : 27
Magie si Vrajitorii : 0
Data de inscriere : 21/12/2007

An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeVin Feb 01, 2008 2:18 pm

Apoi au mai vorbit pana cand ceasul a anuntat ora o seara . Ca din pusca Lia plecat nezicand nimic !!!
Matt: Lia, Lia , stai nu pleca afara tuna si fulgera !!!!
Lia : Fac ce-mi cere stapanul ... Nu eu vreau asta ....
Matt : Care stapan ?Lia ce se intampla cu tine ???? Lia ...
Dar Lia nu mai era ,,, se transformase intr-o picatura neagra de apa ce urca la cer incet , incet !!!
Ai grija de tine Matt ....
Atat a mai zis Lia.
Sus In jos
http://www.anacosmina.piczo.com
Hermani

Hermani


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 28
Magie si Vrajitorii : 0
Data de inscriere : 14/12/2007

An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeDum Feb 03, 2008 6:46 pm

In mintea ei ,Lia isi zicea:,,Ai grj..mare grija de tine!Sper sa nu ti se intample ce mie mi s-a intamplat!Dar daca vreau....ca....ca...tatal...tatal...meu sa ma lase in pace...atunci.....va trebui sa fak ce imi spune deocamdata!Dupa ce ii termin treaba voi fii libera........dak atunci ar mai conta.....!!
Tatal Liei:Bine ai revenit!Acum urmatoarea sarcina:va trebui sa omori cateva persoane....
Lia:Dar nu pot face asta!
Tatal Liei:Ba poti....uite persoanele:Karen,Emma,Ashley si....Matt...
Lia:Dar...dar ei sunt cei mai buni prieteni!
Tatal Liei:Nu conteaza!Ei vor deveni gardienii care vor avea ca sarcina sa distruga raul!De aceea eu i-am cautat si descoperit ca sa ii distrug,sa nu o fak ei inainte!Si tu...si tu trebuie sa fii unul!
Lia:da??Si de ce mi-ai spus?
Tatal Liei:Pentru ca tu oricum nu imi poti face nimik!Stii fff bine de ce!
Sus In jos
https://hundergroundschool.forumgratuit.ro
Verde_la_gunoi

Verde_la_gunoi


Numarul mesajelor : 308
Varsta : 27
Magie si Vrajitorii : 0
Data de inscriere : 21/12/2007

An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeLun Feb 04, 2008 9:48 pm

Si Lia isi aminti .... De cand mama ei murise tatal ei, ce era un vrajitor de temut, o blestemase sa-l asculte si sa faca ce va spune el pana ce devotamentul fata de cei dragi va invinge magia neagra. Ea spera mereu k impreuna cu prietenii ei o vor ajuta , dar acum dak trebuia sa-i distruga ....
Sus In jos
http://www.anacosmina.piczo.com
Tanya




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 02/03/2008

An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 9:39 pm

of tare interesant,cred ca asta e singuru l lucru pe care nu lati plagiat dar asta se afla pe alte forumuri,arunc cu rosii in voi,huo
Sus In jos
Bloody Mary




Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 01/03/2008

An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 9:45 pm

fta il aveam pe forumul q HP!!!
Sus In jos
Tanya




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 02/03/2008

An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 10:40 pm

of da scuze,credeam ca era originala ideea,atunci aveati cu niun neuron in plus!
Sus In jos
Bloody Mary




Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 01/03/2008

An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 11:05 am

POT SA FIU MAM OMODA, K NU O VAD ACOLO K VREAU SA VA CITESC IN MANA SI IN CAP K POATE OBSERV O JUMA DE NEURON!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





An Anime Story Empty
MesajSubiect: Re: An Anime Story   An Anime Story Icon_minitime

Sus In jos
 
An Anime Story
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hunderground School :: Povesti :: Povesti cu orice subiect-
Mergi direct la: